Nowoczesne biuro modułowe

Biuro modułowe

Informacje o Produkcie

Biuro modułowe Smart Mod świetnie nadają się na przydomowe biuro, siedzibę mikro firmy, budynek biura przy hali produkcyjnej lub powstającym osiedlu, a nawet reprezentacyjny showroom o większej powierzchni.

Posiadamy w swojej ofercie opcje Biuro 15, Biuro 25, Biuro 60 oraz Showroom.

Moduły biurowe charakteryzują się nowoczesnym designem oraz kompleksowym wykończeniem. We wnętrzu oprócz pomieszczeń do pracy zlokalizowana jest toaleta i aneks kuchenny.

biuro modułowe do ogrodu

Biuro Modułowe Smart-Mod

domki bez pozwolenia parametry

Biuro
Biuro
Biuro
Biuro - kopiuj
Biuro
Biuro
Biuro
Biuro - kopiuj
previous arrow
next arrow
rzut biura w ogrodzie

Biuro modułowe 15

Powierzchnia modułu Biuro 15 stanowi jedno pomieszczenie z aneksem kuchennym oraz małą toaletą. Przeznaczony jest do pracy dla 1-2 osób. Doskonale sprawdzi się jako przydomowe biuro.

 

  • wymiary: szer. 2,9m x dł. 5,5m x wys. 2,8m
  • wysokość wnętrza 2,4m
Biuro
Biuro
Biuro
Biuro
previous arrow
next arrow
biuro modułowe ogrodowe

Biuro modułowe 25

 

Smart Mod Biuro 25 umożliwia wygodną pracę dla 2-4 osób. Moduł posiada łazienkę i niewielki aneks kuchenny, w sam raz na potrzeby biurowe.

 

  • wymiary: szer. 2,9m x dł. 8,4m x wys. 2,8m
  • wysokość wnętrza 2,4m
Biuro
Biuro
Biuro
Biuro
Biuro
Biuro
Biuro
Biuro
previous arrow
next arrow
biuro modułowe na placu sprzedaży

Biuro modułowe 60

Biuro składa się z dwóch modułów, łączonych ze sobą na działce. Wewnątrz znajduje się sala sprzedażowa z dużymi przeszkleniami na wejściu, pokój „szefa“, niewielka kuchnia, zaplecze socjalne, toaleta dla klientów oraz łazienka z kabiną prysznicową.

 

  • wymiary: szer. 6m x dł. 10,5m x wys. 3m, wysokość wnętrza: 2,5m
  • taras z desek kompozytowych

Przeczytaj opis realizacji tego biura modułowego tutaj

Showroom
Showroom
Showroom
Showroom
Showroom
Showroom
Showroom
Showroom
previous arrow
next arrow
biuro modułowe showroom

Showroom

Moduł Showroom jest stworzony z trzech standardowych modułów Smart Mod 25 połączonych ze sobą, tworząc jedną całość.
Powierzchnia ok. 45m2 stanowi przestrzeń wystawienniczo – konferencyjną, natomiast powierzchnia ok. 25m2  stanowi pokój „szefa” i zaplecze. W skład zaplecza wchodzi kuchnia, toaleta i szatnia dla pracowników.

 

  • wymiary ok. 9m x 9m x 3m, wysokość wnętrza 2,5m
  • taras z desek kompozytowych.

Aktualności

Dom modułowy typu nowoczesna stodoła

Dom modułowy typu nowoczesna stodoła

Skąd wziął się trend na domy typu stodoła? Domy typu stodoła pojawiły się w Polsce jako nowoczesna alternatywa dla domków wakacyjnych, budowanych w celu wypoczynku z dala od miasta. Drugą, pewnie jeszcze ważniejszą inspiracją, była budowa domów jednorodzinnych o...

Dom w stylu BOHO – apartament modułowy

Dom w stylu BOHO – apartament modułowy

Czym jest styl Boho Styl Boho zyskał na dużej popularności wśród architektów i dekoratorów wnętrz ze względu na możliwości w tworzeniu bardzo indywidualnych projektów oraz użycie naturalnych materiałów. Klienci doceniają za to ten styl również dzięki tworzeniu wnętrz...

Najczęściej zadawane pytania

Czy można zamówić biuro modułowe kompleksowo wyposażone?

Tak. Budynki modułowe wyróżnia sposób ich powstawania – tworzone są w całości na hali produkcyjnej. Oprócz standardowego wykończenia wnętrza (malowania ścian, układania paneli podłogowych, wykładziny, gresu) istnieje możliwość zamówienia modułu z wyposażeniem w sprzęty i szafki kuchenne, klimatyzację, żaluzje czy system alarmowy.

Dla kogo biuro modułowe jest praktycznym rozwiązaniem?

Biura modułowe to przede wszystkim odpowiedź dla firm, którym zależy na mobilności, nowoczesnej estetyce lub szybkim czasie realizacji budynku. Jeżeli nastąpi potrzeba zmiany miejsca funkcjonowania biura, nie będziemy zmuszeni do budowy nowego jako, że moduł można przetransportować. Biuro modułowe jest również praktycznie ze względu na specyfikę jego powstawania – budowa odbywa się w około 2-3 miesiące na hali produkcyjnej, a nie na działce, jak ma to miejsce w przypadku budowy tradycyjną murowaną metodą.

Dlaczego biuro modułowe jest lepszym rozwiązaniem niż kontenerowe?

Biuro modułowe charakteryzuje się współczesnym designem i kompleksowym wykończeniem. Całość prezentuje się nowocześnie i estetycznie. Budynek jest ocieplony wełną mineralną, posiada kompletne instalacje: elektrykę i wod-kan. Biura kontenerowe często są słabo lub w ogóle nie ocieplone, przez kiepską izolację trudno je nagrzać, nie wspominając o braku jakiejkolwiek wentylacji. Kolejnym argumentem za biurem modułowym jest wyższy standard wnętrz, bez wystających kabli i surowych ścian. Biura modułowe są bardziej komfortowe dla pracowników, a w przypadku biu sprzedażowych tworzą znacznie lepsze miejsce na rozmowy z klientami.

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

14 + 10 =

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.