Dach spadzisty w budynku modułowym 

Domek letniskowy ze skośnym dachem jest raczej nietypowym rozwiązaniem w budownictwie modułowym. Budynki modułowe są świetnym rozwiązaniem na szybkie postawienie domku wykonanego już w 95% na hali (łącznie z wnętrzem). Jednym jednak ograniczeniem są gabaryty transportowe, a dokładniej wysokość budynku. Z tego właśnie względu zdecydowana większość naszych domów modułowych ma dachy płaskie, łatwe w transporcie. Problem w tym, że warunki zabudowy na większości rekreacyjnych działek w Polsce nie pozwalają na zastosowanie płaskiego dachu.

domek letniskowy 35 na zgłoszenie

Nowy projekt domku letniskowego ze skośnym dachem

Nowy projekt domku letniskowego modułowego apartament 35A łączy ze sobą nowoczesny design prostej formy budynku i tradycyjną architekturę w postaci dachu skośnego o kącie 35’, pokrytego blachą na rąbek stojący.

domek letniskowy 35 na zgłoszenie

Zaproponowana w wizualizacji elewacja to deski drewniane ze świerku skandynawskiego i płyta cementowo-drzazgowa, malowana szarą farbą elewacyjną. Wygląd zewnętrzny domku na zgłoszenie wpisuje się w panujące obecnie trendy architektoniczne. Jest w całości zbudowanym w fabryce i transportowany na działkę w całości, na niskopodłogowej naczepie TIRa.

wnętrze domku letniskowego bez pozwolenia na budowe do 35m2

Wymiary budynku modułowego na zgłoszenie

Powierzchnia zabudowy domku letniskowego Apartament 35A wynosi jak sama nazwa wskazuje niecałe 35m2. Budynek ma wymiary zewnętrzne 3,5m x 9m. Domek można posadowić nawet na prefabrykowanych bloczkach betonowych, ale sugerujemy przygotować fundamenty punktowe lub ławę fundamentową.

plan domku letniskowego na zgłoszenie

Dom letniskowy ocieplamy wełną mineralną grubości 20cm w dachu i w podłodze oraz 15cm w ścianach. Wnętrze zaprojektowaliśmy z widoczną konstrukcją dachu i wysokością do sufitu w najniższym miejscu 2,2m. Moduł wyposażony jest w aluminiową stolarkę okienną.

salon w domku letniskowym na zgłoszenie

Wyposażenie domu modułowego letniskowego 35m2

Dom modułowy w wersji deweloperskiej uzbrajamy budynek w pełną instalację elektryczną z włącznikami, gniazdami, światłami LED, elektrycznymi grzejnikami I bojlerem. Wykończenie wnętrza “pod klucz” obejmuje również kompletny biały montaż w łazience, wyłożenie paneli podłogowych oraz płytek ceramicznych a także wyposażenie w sprzęty AGD.

sypialnia w domku bez pozwolenia na budowę

Domek letniskowy z jedną czy dwoma sypialniami

Domek letniskowy modułowy wykonujemy w naszej fabryce w wersji z jedną i dwiema sypialniami w zależności od wymogów klienta. Ze względu na ograniczoną powierzchnię zabudowy domu zaprojektowane przez nas warianty różnią się nieznacznie wielkością salonu. Wewnątrz powtórzyliśmy moduł łazienki i aneksu kuchennego.

plan domu letniskowego na zgłoszenie

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!