Ekspresowa realizacja modułowego kompleksu wypoczynkowego

Tworząc serię Domki Kempingowe Smart Mod myśleliśmy o projektach obiektów modułowych, które powstają typowo pod kątem ośrodków wczasowych, pól kempingowych itp. Domki budujemy modułowo, ich konstrukcje powstają w całości na hali produkcyjnej, dzięki czemu w krótkim czasie i kontrolowanych warunkach może powstać nowoczesne centrum wypoczynkowe.

domek letniskowy na zgłoszenie 35

Domek letniskowy kempingowy skrojony na miarę

Domek Kempingowy 17 to niewielki budynek o wymiarach 3m x 5,6m, który we wnętrzu mieści pokój z aneksem kuchennym oraz łazienkę z kabiną prysznicową. W opcji dodatkowej można wybrać taras rekreacyjny z modrzewia europejskiego, dowolnej wielkości. Jest to najmniejszy moduł kempingowy w naszej ofercie.

domek letniskowy drewniany modułowy

Pomimo niewielkiej przestrzeni, domek wyposażyliśmy we wszystkie niezbędne urządzenia AGD, drzwi wewnętrzne, zabudowę kuchenną, jak również kompletny biały montaż w łazience. Od początku istnienia Smart-Mod staramy się o jak największe uproszczenie całego procesu dla klienta, dlatego nasze domy modułowe oferujemy także w standardzie wykończenia “pod klucz”. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla inwestorów, którzy cenią sobie kompleksowość oferty.

widok z wnętrza domku letniskowego modułowego

Domek Kempingowy 35 jest przestronnym komfortowym domkiem letniskowym o wymiarach 5,9m x 8,8m, ze zintegrowanym tarasem, osłoniętym pergolą. Wewnątrz znajdują się dwie sypialnie, salon z wyposażonym aneksem kuchennym i całkowicie wykończona łazienka z kabiną prysznicową. Co ciekawe w Polsce taki domek kempingowy można postawić na działkę na zgłoszenie. Inwestor może dzięki temu zaoszczędzić dużo czasu, ale też uniknąć dodatkowych kosztów związanych ze sporządzaniem dokumentacji projektu budowlanego.

domek letniskowy drewniany modułowy 35m

Stolarka okienna w domkach kempingowych to PCV trzyszybowe. Domki w standardzie ocieplone są wełną mineralną grubości 7,5 cm w dachu, ścianach I podłodze. W opcji całorocznej izolacja ma 20 cm w dachu, ścianach i podłodze. W przedstawionym projekcie oprócz tradycyjnych konwektorów elektrycznych, na podłodze w łazienkach zainstalowane zostały elektryczne maty grzewcze.

domek bez pozwolenia na budowę letniskowy modułowy 35

Sposób identyfikacji domków kempingowych na polu kempingowym

Elewacja domków kempingowych wykonaliśmy z desek drewnianych – świerk skandynawski. W celu identyfikacji poszczególnych domków, przy drzwiach zewnętrznych założoliśmy cementowo-drzazgowe płyty elewacyjne, malowane na odrębne kolory.

domek letniskowy z drewna

 

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!