Domek Kempingowy 30 składa się z dwóch modułów połączonych ze sobą na działce. Dodatkowo może posiadać taras rekreacyjny. Elewacja z desek drewnianych dobrze prezentuje się pośród zalesionych terenów.

Wyposażenie wnętrza domku kempingowego

Aneks kuchenny w każdym z budynków kempingowych posiada piekarnik, elektryczną płytę grzewczą z czterema palnikami oraz zabudowaną lodówkę poblatową. Białe szafki kuchenne doskonale kontrastują z ciemną podłogą, na której położony został gres szkliwiony, stylizowany na deskę drewnianą.

kuchnia i łazienka w nowoczesnym domku kempingowym

Wnętrza domków kempingowych zostały w pełni wykończone. Na ścianach w łazienkach położone zostały białe kafelki, a także kafelki imitujące drewno. W kabinach prysznicowych zainstalowane zostały baterie z termostatem i deszczownice.

dwie sypialnie w domku letniskowym kempingowym

W tej realizacji wykonanej w Danii zastosowana została aluminiowa trzyszybowa stolarka okienno-drzwiowa. Izolacja termiczna domków to 20cm wełny mineralnej w dachu, podłodze i w ścianach. Ponadto każdy domek posiada elektryczne grzejniki.

domek letniskowy modułowy na pole kempingowe

Ściany wewnętrzne w dolnej części obłożone zostały płytą meblową, która pełni funkcję ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi I zabrudzeniem, ale także stanowi walor estetyczny.

wnętrze domku kempingowego letniskowego

W Domku Kempingowym 30, pomimo niewielkiej powierzchni, oprócz salonu z aneksem kuchennym I łazienki, znajdują się dwie dwuosobowe sypialnie, zamykane drzwiami przesuwnymi z kasetą do zabudowy w ścianie, nie zajmującymi niepotrzebnie przestrzeni wnętrza.

 

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!