Stróżówka Guard L w promocji

Z okazji zbliżającego się Black Friday oferujemy naszą portiernię Smart Mod Guard L w niepowtarzalnej cenie. W tym momencie cenniki wszystkich serii Smart Mod są w trakcie aktualizacji na przyszły rok oraz realizujemy ostatnie zamówienia w 2019. Na stróżówkę Guard L dajemy rabat w wysokości aż -25% od nowych cen stróżówek. Oferta jest ważna do 13 grudnia. Jest to idealne rozwiązanie dla inwestycji, które planują kończyć budowę jeszcze w tym roku.

Wyposażenie i standard stróżówki

Portiernia jest wykończona łącznie z białym montażem i drewnianym blatem roboczym- może być gotowa do transportu nawet w ciągu kilku dni. Elewacja portierni wykonana została z trwałych płyt włókno-cementowych Equitone, w kolorze białym i ciemnoszarym. Wewnątrz ściany z płyty g/k są zaszpachlowane i pomalowane na biało. Portiernia posiada ogrzewanie elektryczne w postaci dwóch konwektorów oraz oświetlenie wewnętrzne punktami sufitowymi LED. Stróżówka może być miejscem pracy dla jednej lub dwóch osób.

Podwójna korzyść

Portiernia czeka już gotowa na swojego nabywcę. Moduł ma gotowe elewacje i jest wykończony wewnątrz według standardu Smart Mod. Ewentualnie może zostać zamówiona do niej szafa lub inne meble mobilne. Oprócz atrakcyjnej ceny jest to idealne rozwiązanie dla inwestycji, które planują kończyć budowę jeszcze w tym roku lub inwestorów, którym zależy na najszybszym czasie realizacji takiego zlecenia.

Poniżej zdjęcia stróżówki objętej naszą promocją

Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty!

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!