Nowa jakość domów modułowych

Stróżówki modułowe

Informacje o Produkcie

Seria budynków Smart Mod Guard została stworzona na potrzeby i przy współpracy jednej z największych agencji ochrony mienia Solid Security.

Zastosowanie modułów Smart Mod Guard jest bardzo szerokie i doskonale sprawdzają się jako stróżówka, budka parkingowa, portiernia czy też kasa biletowa. Stróżówka jest przeważnie pierwszym budynkiem, jaki mijamy przy wjeździe na teren fabryki, czy biurowca, więc wpływają znacząco na pierwsze wrażenie odwiedzającej osoby. Funkcjonalne rozwiązania naszych portierni ułatwiają pracę i poprawiają bezpieczeństwo w chronionym obiekcie. Budynki Smart Mod Guard, dzięki nowoczesnemu designowi oraz dbałości o detal, stanowią doskonałą wizytówkę całego kompleksu.

Standard Smart Mod Guard

previous arrownext arrow
Slider

Guard XS

Moduł XS jest najmniejszą stróżówką w naszej ofercie. Wartownia przeznaczona jest do pracy dla jednej osoby. Posiada blat i miejsce na wieszak lub szafkę BHP. Guard XS jest dobrym wyborem dla projektów z mocnymi ograniczeniami umieszczenia portierni na terenie inwestycji- np. w miejscach intensywnie zabudowanych.

 • wymiary: szer. 2m x dł. 2m (+0,5m) x wys. 2,9m
 • wysokość wnętrza 2,2m
 • daszek nad oknem podawczym długości 50cm
previous arrownext arrow
Slider

Guard S z WC

Portiernia przeznaczona jest do pracy dla jednej osoby. Moduł posiada zaplecze sanitarne z WC i umywalką wbudowaną w szafkę. Ciepłą wodę zapewnia podgrzewacz przepływowy. Guard S łączy w sobie wszystkie zalety w pełni wyposażonej portierni z małymi gabarytami obiektu.

 • wymiary: szer. 2,5m x dł. 3,4m (+0,6m) x wys. 2,9m
 • wysokośc wnętrza 2,2m
 • daszek nad oknem podawczym długości 60cm
 • pełna instalacja wodno-kanalizacyjna
previous arrownext arrow
Slider

Guard M

Moduł przeznaczony jest do pracy dla dwóch osób. Wartownia posiada w wyposażeniu blat i przestroną szafę na tylnej ścianie modułu.

 • wymiary: szer. 3m x dł. 3,5m (+0,8m) x wys. 2,9m
 • wysokośc wnętrza 2,2m
 • daszek nad oknem podawczym długości 80cm
previous arrownext arrow
Slider

Guard L z WC

Moduł przeznaczony jest do pracy dla dwóch osób, zawiera zaplecze sanitarne z WC i umywalką wbudowaną w szafkę. Ciepłą wodę zapewnia podgrzewacz przepływowy. Wartownia w wyposażeniu wnętrza posiada blat do pracy i miejsce na szafy BHP.

 • wymiary: szer. 3m x dł. 4m (+0,8m) x wys. 2,9m
 • wysokośc wnętrza 2,2m
 • daszek nad oknem podawczym długości 80cm
 • pełna instalacja wodno-kanalizacyjna
previous arrownext arrow
Slider

Guard XL z WC

Moduł ten posiada dodatkowo korytarz przejściowy, który znacznie ułatwia pracę stróżom i poprawia bezpieczeństwo na wjeździe do obiektu. W swoim wyposażeniu portiernia ma toaletę oraz blat do pracy. Ciepłą wodę zapewnia podgrzewacz przepływowy. Wnętrze stróżówki zakłada miejsce na montaż małej, modułowej kuchni przy wejściu. Guard XL jest kompleksową propozycją dużej stróżówki dla dwóch pracowników.

 • wymiary: szer. 3m x dł. 6m x wys. 3,2m
 • wysokość wnętrza 2,5m
 • korytarz przejściowy
 • pełna instalacja wodno-kanalizacyjna
previous arrownext arrow
Slider

Indywidualne

Poszerzyliśmy naszą ofertę o stróżówki indywidualne, które wykonywane są na zlecenia inwestora po konsultacji z naszym zespołem projektowym.
Stróżówka może posiadać dodatkową część pełniącą funkcję pomieszczenia gospodarczego, pokoju do monitoringu dla pracowników ochrony lub pokoju sypialnego.

Adaptujemy projekty pod kątem naszej technologii, a także proponujemy autorskie rozwiązania po rozmowach z inwestorem.

Aktualności

Targowisko modułowe we Władysławowie

Targowisko modułowe we Władysławowie

Geneza projektu Miasto Władysławowo od kilku ostatnich lat stara się o znaczącą poprawę wizualną przestrzeni publicznych. Ogłaszając przetarg na projekt i budowę nowego Targowiska włodarze miasta mieli głównie na uwadze pokazanie jak powinien wyglądać handel w...

Promocja na stróżówkę Guard L

Promocja na stróżówkę Guard L

Stróżówka Guard L w promocji Z okazji zbliżającego się Black Friday oferujemy naszą portiernię Smart Mod Guard L w niepowtarzalnej cenie. W tym momencie cenniki wszystkich serii Smart Mod są w trakcie aktualizacji na przyszły rok oraz realizujemy ostatnie zamówienia w...

Domek letniskowy o powierzchni 35m2 ze skośnym dachem

Domek letniskowy o powierzchni 35m2 ze skośnym dachem

Dach spadzisty w budynku modułowym  Domek letniskowy ze skośnym dachem jest raczej nietypowym rozwiązaniem w budownictwie modułowym. Budynki modułowe są świetnym rozwiązaniem na szybkie postawienie domku wykonanego już w 95% na hali (łącznie z wnętrzem). Jednym jednak...

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

3 + 12 =

LUB ZADZWOŃ NA: 790-75-55-66

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

Przedstawiciele Handlowi

Niemcy
Telefon: +49 (0) 7131 / 1210932
Email: info@smart-mod.de

Irlandia
Telefon: (+353) 87 102 35 52
Email: info@smart-mod.ie

Anglia
Telefon: +44(0) 178 2480328
Email: sales@smart-mod.co.uk

Włochy
Telefon: (+39) 366 72 57 598
Telefon: (+46) 762 68 67 57
Email: benny@sccsweden.se

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

WWW.STROZOWKA.PL