Modułowe Domki Letniskowe
Nowy standard wypoczynku

Domki Letniskowe

Informacje o Produkcie

Seria Smart Mod Domki Letniskowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających działkę. Domek letniskowy w formie apartamentu zbudowany jest w całości na hali produkcyjnej i zostaje przywieziony na działkę jako gotowy budynek. Dzięki temu domek letniskowy Smartmod pomimo swoich niewielkich gabarytów jest w pełni ocieplony wełną mineralną, która w połączeniu ze szkieletową konstrukcją drewnianą i stolarką wysokiej jakości daje bardzo dobre wyniki termoizolacji budynku. Ściany zewnętrzne wykończone są płytą cementowo-drzazgową lub deską elewacyjną. Wszystkie domy modułowe wyposażone są w stolarkę aluminiową i ocieplone metalowe drzwi. Doskonale sprawdzają się jako domki letniskowe na wynajem lub do prywatnego użytku.

Gotowe, ocieplone domki jednomodułowe lub dwumodułowe można postawić w krótkim czasie bez pozwolenia na budowę*.

*wystarczy zgłoszenie do postawienia domu o powierzchni nieprzekraczającej 35m².

domki letniskowe modułowe smartmod

Letniskowe Domy Modułowe Smart-Mod

Katalogi

Katalog SmartMod
 
Katalog Letniskowe
 
domki letniskowe smart mod
domki letniskowe drewniane
domek modułowy letniskowy
tył domku letniskowego modułowego
previous arrownext arrow
Slider
domki letniskowe plan domku

Domek letniskowy Apartament 25

Domki letniskowe modułowe serii Smart Mod Apartament 25 zaprojektowane są jako samowystarczalne i komfortowe domki rekreacji indywidualnej przeznaczone na wypoczynek dla 2-4 osobowej rodziny. Domek posiada salon z kuchnią, sypialnie i łazienkę z kabiną prysznicową.
SmartMod może być używany jako dom na wynajem lub służyć przy domku jednorodzinnym jako dodatkowy apartament dla gości.

  • Wymiary: szer. 2,9m x dł. 9m x wys. 2,9m.

Domki letniskowe Apartament 25 można postawić bez pozwolenia na budowę

Domki opisane w artykule na blogu architektonicznym

nowoczesny domek rekreacji indywidualnej
domek letniskowy bez pozwolenia
nowoczesne domki letniskowe nad jeziorem
rzut domku letniskowego nad morzem
previous arrownext arrow
Slider
plan domki letniskowe

Domki letniskowe Apartament 35

Domki letniskowe serii Smart Mod Apartament 35 zaprojektowane są w dwóch wariantach. W pierwszym wariancie jest on powiększoną o dodatkową sypialnię wersją modułu Apartament 25. Główne przeszklenie w tym domu modułowym umieszczone jest pośrodku długiego boku. Druga wersja ma jedną przeszkloną sypialnię i salon, a w opcji dodatkowej zintegrowany taras rekreacyjny.

  • Wymiary: szer. 2,9m x dł. 11,5m x wys. 2,9m.

Domki letniskowe Apartament 35 można postawić bez pozwolenia na budowę

domki letniskowe ze skośnym dachem
domki letniskowe na zgłoszenie
domek modułowy ze skośnym dachem
domy modułowe na zgłoszenie
previous arrownext arrow
Slider
domki letniskowe modułowe rzut 3d

Domek letniskowy Apartament 35A

Domki letniskowe Apartament 35A łączą ze sobą nowoczesny design prostej formy budynku i tradycyjną architekturę w postaci dachu skośnego o kącie 35’ pokrytego blachą na rąbek stojący. Domek modułowy mieści w sobie 2 sypialnie, łazienkę z dużym prysznicem oraz salon z aneksem kuchennym, nad którym pozostawiliśmy otwartą więźbę dachową. Powierzchnia zabudowy domu letniskowego nie przekracza 35m2.

  • wymiary: szer. 2,9m x dł. 9,5m x wys. 4m
  • wysokość wnętrza: w salonie 3,3m, w pomieszczeniach 2,2m

Dom letniskowy Apartament 35A można postawić bez pozwolenia na budowę

więcej informacji o tym projekcie tutaj

nowoczesne domki letniskowe z wyjściem na taras na dachu
przekrój przez domki letniskowe
domki letniskowe nad jezioro
nowoczesny domek letniskowy modułowy
previous arrownext arrow
Slider
rzut domki letniskowe na zgłoszenie

Domki letniskowe Apartament 35B

Domki letniskowe serii Apartament 35B są powiększoną wersją domu modułowego Apartamentu 35. Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń zaprojektowaliśmy na dachu budynku taras z dodatkowym pomieszczeniem. Moduł zostaje przywieziony na działkę  w dwóch częściach.
Posiada duży salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę z kabiną prysznicową, schody wewnętrzne z wyjściem na górę, gdzie znajduje się garderoba, sypialnia i taras. W opcji dodatkowej istnieje możliwość zamontowania dolnego tarasu.

  • Wymiary: szer. 2,9m x dł. 11,5m x wys. w najwyższym punkcie ok. 5m.

Domki letniskowe Apartament 35B można postawić na zgłoszenie

domki letniskowe nad jeziorem
domki modułowe rekreacyjne
domek kempingowy modułowy letniskowy
previous arrownext arrow
Slider
modułowe domki letniskowe z 2 sypialniami rzut

Domki letniskowe Apartament 43

Domek letniskowy Apartament 43 składa się z dwóch modułów. Rzut tego domu modułowego bazuje na kształcie litery L. Wewnątrz znajdują się dwie przeszklone sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym i łazienka. W opcji dodatkowej proponujemy zintegrowany taras rekreacyjny.

  • Wymiary: szer. 5,7m x dł. 11,5m x wys. 2,9m.

Zobacz także nasze inne domy modułowe

Domki Kempingowe

Chciałbyś zainwestować we własny ośrodek wczasowy i szukasz wykonawcy? A może jesteś właścicielem pola kempingowego, namiotowego lub ośrodka wczasowego, który wymaga modernizacji lub rozbudowy? Nasza oferta Cię zainteresuje – oprócz różnych modeli domków kempingowych proponujemy również budynek recepcji i serię toalet modułowych.

Domy Całoroczne

Nie powstrzymuj się od spełnienia marzenia o idealnym domu jednorodzinnym tylko dlatego, że słyszałeś, z jakimi trudnościami trzeba się mierzyć, doglądać i pilnować pracowników, miesiącami patrzeć na rozkopany plac budowy, nim stanie dom. Nasze domy budowane są w fabryce, a na działkę przyjeżdżają jako gotowe do połączenia ze sobą moduły. Zamawiasz dziś, za 3 miesiące się wprowadzasz! /mieszkasz! 

Domki letniskowe – najczęściej zadawane pytania

Jak ocieplić domki letniskowe?

Domki letniskowe są obiektami z których korzystamy głównie w okresach letnich. W pozostałym czasie przyjeżdżamy do nich sporadycznie. Jeżeli planujemy przyjeżdżać tylko w lato, można zastosować minimalne ocieplenie. Jednak ze względu na zmienność pogody w Polsce i ochronę przed przegrzewaniem się budynku w ciepłe dni sugerujemy zastosowanie minimum 15cm wełny w podłodze, ścianie i dachu. Dobrze zaizolowany budynek drewniany oddaje mniej ciepła, a podczas upałów chroni przed przegrzewaniem się wnętrza.

Jaki domek letniskowy zbudować? Jaką technologię wybrać?

Domki letniskowe mogą być wykonane w dowolnej technologii i każda z nich ma swoje zalety i wady. Domek murowany jest tańszy w budowie, ale sama budowa dużo dłużej trwa ze względu na występowaniu wielu prac „mokrych”. Dodatkowo dom murowany ma dużą bezwładność cieplną czyli ciężej jest go szybko nagrzać, a podczas letnich upałów mury oddają zakumulowane ciepło do wnętrza. Domy w konstrukcji drewnianej są o wiele szybciej stawiane, ściany nie muszą być tak grube, gdyż całe ocieplenie schowane jest wewnątrz konstrukcji. Domki drewniane powinno budować się w warunkach suchych, gdyż drewno nie lubi deszczu. Domy modułowe są wykonane z konstrukcji drewnianej, lecz budowa ich odbywa się w kontrolowanych warunkach hali produkcyjnej.

Jakie pozwolenia potrzebuję na domki letniskowe? Jaki domek można postawić na zgłoszenie?

Na każdy budynek, jaki stawiamy na naszej działce potrzebujemy pozwolenia na budowę lub zgłoszenia. Do pozwolenia na budowę potrzebujemy 4 egzemplarzy projektu budowlanego, tak jak w domu całorocznym. W polskim prawie budowlanym jest możliwość uproszczonej procedury dla niewielkich parterowych domków rekreacyjnych na zgłoszenie. Wszystkie aspekty prawne związane z tą procedurą zostały opisane w artykule o domach na zgłoszenie

Aktualności

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Czy możliwe jest wybudowanie szybko solidnego i ładnego domu bez konieczności ciągłej kontroli pracowników na placu budowy? Prężnie rozwijający się trend w budownictwie, jakim jest technologia budowy w systemie modułowym, staje się coraz bardziej popularny w Polsce....

SleepBox – Śpij blisko natury

SleepBox – Śpij blisko natury

Czy marzyliście kiedyś o spaniu pod gołym niebem? ...a może chcielibyście obudzić się na łonie natury wciąż będąc pod ciepłą kołderką?   Z takim zamiarem stworzyliśmy właśnie nową serię domów modułowych Smart-Mod. Nasze nowe projekty cechuje charakterystyczny...

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

11 + 3 =

LUB ZADZWOŃ NA: 790-75-55-66

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

Przedstawiciele Handlowi

Niemcy
Telefon: +49 (0) 7131 / 1210932
Email: info@smart-mod.de

Szwecja
Telefon: +46 73-632 10 69
Email: henriksson.j@hrci.se

Irlandia
Telefon: (+353) 87 102 35 52
Email: info@smart-mod.ie

Anglia
Telefon: +44(0) 178 2480328
Email: sales@smart-mod.co.uk

Włochy
Telefon: (+39) 366 72 57 598
Telefon: (+46) 762 68 67 57
Email: benny@sccsweden.se