Nowoczesny całoroczny dom modułowy

Dom modułowy Całoroczny

Informacje o Produkcie

Dom modułowy serii Smart Mod Całoroczne to domy zaprojektowane jako samowystarczalne, solidne i wygodne apartamenty mieszkalne, przeznaczone dla 2-5 osobowej rodziny. Apartamenty całoroczne zbudowane są z dwóch lub trzech modułów, łączonych ze sobą na działce. Budynki z serii Smart Mod Całoroczne ocieplamy w pełni wełną mineralną, która w połączeniu ze szkieletową konstrukcją drewnianą i okna wysokiej jakości daje bardzo dobre wyniki termoizolacji przegród sprawdzające się nawet w środowisku krajów skandynawskich. Nasze Smartmody ogrzewane są elektrycznie tradycyjnymi konwektorami, matami grzewczymi lub nowoczesnym ogrzewaniem na podczerwień. Ściany zewnętrzne wykończone są płytą cementowo-drzazgową lub deską elewacyjną. Wszystkie moduły wyposażone są w stolarkę aluminiową i ocieplone metalowe drzwi. Dom modułowy może być w pełni wykończony z łazienką i kuchnia lub wykonany w stanie deweloperskim.

Standard Smart Mod Całoroczne

dom modułowy nowoczesny
dom modułowy z elewacją z płyt i drewna
domy modułowe gotowe
dom nowoczesny
previous arrownext arrow
Slider

Dom modułowy Apartament 50

Smart Mod Apartament 50 zostaje przywieziony na działkę w dwóch częściach. Dom modułowy posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, i korytarz wejściowy, a w opcji dodatkowej dwa niezależne tarasy rekreacyjne. Elewacja od strony salonu i sypialni posiada wysokie przeszklenia tarasowe. Kuchnię doświetla pionowe okno na całą wysokość pomieszczenia. Trzeci pokój nadaje się idealnie na dodatkową sypialnię lub gabinet.

  • wymiary: szer. 5,7m x dł. 9m x wys. 3,3m.
dom modułowy całoroczny
dom modułowy letniskowy całoroczny
nowoczesny dom na działkę
dom letniskowy całoroczny
previous arrownext arrow
Slider

Dom modułowy Apartament 65

Smartmod Apartament 65 to dom modułowy łączony na działce z dwóch segmentów. Posiada duży przeszklony salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienkę oraz korytarz wejściowy.  Taras – w opcji dodatkowej. Apartament 65 jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających domu, który otwiera się na otoczenie dzięki przeszklonej elewacji w części dziennej.

 

  • wymiary: szer. 5,7m x dł. 11,5m x wys. 3,3m.
nowoczesny dom z płaskim dachem i atrium
dom modułowy w kształcie podkowy
dom modułowy nad morze
previous arrownext arrow
Slider

Dom modułowy Apartament 68

Dom modułowy Smart Mod Apartament 68 jest zbudowany w kształcie litery C i posiada duży salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę z prysznicem, a w opcji dodatkowej zintegrowany taras rekreacyjny. Moduł zostaje przywieziony na działkę w trzech częściach.

 

  • wymiary: szer. 8,5m x dł. 9m x wys. 3,3m.
nowoczesny dom modułowy
dom modułowy z elewacją drewnianą
nowoczesne domy modułowe
nowoczesne domki modułowe
previous arrownext arrow
Slider

Dom modułowy Apartament 85

Dom modułowy Smart Mod Apartament 85 jest największą wersją produkowanych przez nas apartamentów. Składa się on z trzech modułów. Posiada dwie sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, przestronną łazienkę i czwarty pokój, który sprawdzi się jako mały gabinet lub pralnia. W opcji dodatkowej zapewniamy także taras rekreacyjny. Przestrzeń salonu wydziela strefę wypoczynkową oraz miejsce na duży stół jadalny.

  • wymiary: szer. 8,7m x dł. 10m x wys. 3,3m.

Zobacz także nasze inne domy modułowe

Domki Kempingowe

Domki Letniskowe

Aktualności

SleepBox – Śpij blisko natury

SleepBox – Śpij blisko natury

Czy marzyliście kiedyś o spaniu pod gołym niebem? ...a może chcielibyście obudzić się na łonie natury wciąż będąc pod ciepłą kołderką?   Z takim zamiarem stworzyliśmy właśnie nową serię domów modułowych Smart-Mod. Nasze nowe projekty cechuje charakterystyczny...

Portiernia – kompendium wiedzy

Portiernia – kompendium wiedzy

[ portiernia Guard XL ] Portiernia to z reguły samowystarczalny budynek, znajdujący się przed wejściem do instytucji, będący miejscem pracy ochroniarza/ ochroniarzy. Przed zakupem portierni warto zorientować się, spośród jakich rozwiązań możemy wybierać i czym się one...

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

8 + 4 =

LUB ZADZWOŃ NA: 790-75-55-66

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

Przedstawiciele Handlowi

Niemcy
Telefon: +49 (0) 7131 / 1210932
Email: info@smart-mod.de

Irlandia
Telefon: (+353) 87 102 35 52
Email: info@smart-mod.ie

Anglia
Telefon: +44(0) 178 2480328
Email: sales@smart-mod.co.uk

Włochy
Telefon: (+39) 366 72 57 598
Telefon: (+46) 762 68 67 57
Email: benny@sccsweden.se

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

WWW.DOMKI-KEMPINGOWE.PL