Nowoczesny całoroczny
dom modułowy

Dom modułowy Całoroczny

Informacje o Produkcie

Dom modułowy serii Smart Mod Całoroczne to domy zaprojektowane jako samowystarczalne, solidne i wygodne apartamenty mieszkalne, przeznaczone dla 2-5 osobowej rodziny. Apartamenty całoroczne zbudowane są z dwóch lub trzech modułów, łączonych ze sobą na działce. Budynki z serii Smart Mod Całoroczne ocieplamy w pełni wełną mineralną, która w połączeniu ze szkieletową konstrukcją drewnianą i okna wysokiej jakości daje bardzo dobre wyniki termoizolacji przegród sprawdzające się nawet w środowisku krajów skandynawskich. Nasze Smartmody ogrzewane są elektrycznie tradycyjnymi konwektorami, matami grzewczymi lub nowoczesnym ogrzewaniem na podczerwień. Ściany zewnętrzne wykończone są płytą cementowo-drzazgową lub deską elewacyjną. Wszystkie moduły wyposażone są w stolarkę aluminiową i ocieplone metalowe drzwi. Dom modułowy może być w pełni wykończony z łazienką i kuchnia lub wykonany w stanie deweloperskim.

dom modułowy całoroczny

Dom modułowy Całoroczny Smart-Mod

dom modułowy nowoczesny
dom modułowy z elewacją z płyt i drewna
domy modułowe gotowe
dom nowoczesny
previous arrownext arrow
Slider

Dom modułowy Apartament 50

Smart Mod Apartament 50 zostaje przywieziony na działkę w dwóch częściach. Dom modułowy posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, i korytarz wejściowy, a w opcji dodatkowej dwa niezależne tarasy rekreacyjne. Elewacja od strony salonu i sypialni posiada wysokie przeszklenia tarasowe. Kuchnię doświetla pionowe okno na całą wysokość pomieszczenia. Trzeci pokój nadaje się idealnie na dodatkową sypialnię lub gabinet.

  • wymiary: szer. 5,7m x dł. 9m x wys. 3,3m.
dom modułowy całoroczny
dom modułowy letniskowy całoroczny
nowoczesny dom na działkę
dom letniskowy całoroczny
previous arrownext arrow
Slider

Dom modułowy Apartament 65

Smartmod Apartament 65 to dom modułowy łączony na działce z dwóch segmentów. Posiada duży przeszklony salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienkę oraz korytarz wejściowy.  Taras – w opcji dodatkowej. Apartament 65 jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających domu, który otwiera się na otoczenie dzięki przeszklonej elewacji w części dziennej.

 

  • wymiary: szer. 5,7m x dł. 11,5m x wys. 3,3m.
nowoczesny dom modułowy
dom modułowy z elewacją drewnianą
nowoczesne domy modułowe
nowoczesne domki modułowe
previous arrownext arrow
Slider

Dom modułowy Apartament 85

Dom Smart Mod Apartament 85 jest największą wersją produkowanych przez nas apartamentów. Składa się on z trzech modułów. Posiada dwie sypialnie, duży salon z aneksem kuchennym, przestronną łazienkę i czwarty pokój, który sprawdzi się jako mały gabinet lub pralnia. W opcji dodatkowej domu modułowego zapewniamy także taras rekreacyjny. Przestrzeń salonu wydziela strefę wypoczynkową oraz miejsce na duży stół jadalny.

 

  • wymiary: szer. 8,7m x dł. 10m x wys. 3,3m.
nowoczesny dom modułowy całoroczny
nowoczesny dom modułowy całoroczny
nowoczesny dom modułowy całoroczny wejście
dom modułowy z oknem narożnym
previous arrownext arrow
Slider
plan domu modułowego całorocznego

Dom modułowy Apartament 120

Dom modułowy Smart Mod Apartament 120 jest to dom wykonany z 4 modułów. Dom posiada 3 sypialnie, łazienkę, pomieszczenie techniczne z toaletą oraz duży salon z aneksem kuchennym. Dom może posiadać ogrzewanie na podczerwień, alarm i taras rekreacyjny. Moduł zostaje przywieziony na działkę w czterech częściach.

 

  • wymiary: szer. 12m x dł. 10,5m x wys. 3,3m.

Zobacz także nasze inne domy modułowe

Domki Kempingowe

Chciałbyś zainwestować we własny ośrodek wczasowy i szukasz wykonawcy? A może jesteś właścicielem pola kempingowego, namiotowego lub ośrodka wczasowego, który wymaga modernizacji lub rozbudowy? Nasza oferta Cię zainteresuje – oprócz różnych modeli domków kempingowych proponujemy również budynek recepcji i serię toalet modułowych.

Domki Letniskowe

Pragniesz własnego miejsca, w którym możesz odpocząć, zrelaksować się, nabrać dystansu do codziennych spraw, naładować baterie? Posiadasz własną działkę? Wybierz nasze modułowe domki letniskowe. Decydując się na dom do 35 m2 nie musisz załatwiać formalności związanych z pozwoleniem na budowę, wystarczy zgłoszenie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy dom modułowy jest wytrzymały?

Dom modułowy jest równie trwały, solidny i wytrzymały jak tradycyjnie budowany dom, integralnie połączony z gruntem. Warunki prawidłowej eksploatacji budynku nie różnią się od tych stosowanych w murowanych domach, a konstrukcja sprawdza się identycznie jak w drewnianych domach szkieletowych. Dom modułowy należy prawidłowo ogrzewać i wietrzyć, dbać odpowiednio o elewację zewnętrzną – w zależności od użytych materiałów i środków impregnujących, zgodnie z zaleceniami producentów. Technologia budowy domu z modułów nie wpływa negatywnie na eksploatację materiałów, ponieważ wszystkie łączenia są precyzyjnie wykończane i zabezpieczane.

Czy mogę postawić dom modułowy na każdej działce?

W przypadku regularnych domów prawo określa wielkość działki. Tutaj nie jest inaczej. Nie ważne, czy stawiamy dom modułowy, murowany, domek holenderski na kołach czy inny- wszystkie te budynki podchodzą pod prawo budowlane i pod wytyczne Miejscowego Planu Zagospodarowania. W przypadku braku pokrycia działki Miejscowym Planem Zagospodarowania musimy wystąpić o wydanie Warunków Zabudowy dla naszej działki budowlanej.

Ile kosztuje dom modułowy?

Koszt postawienia domu modułowego nie różni się od wydatków związanych z budową metodą tradycyjną w podobnym standardzie. Należy pamiętać, że konstrukcja budynków modułowych musi być wzmocniona ze względu na transport modułów, lecz znacząca redukcja czasu budowy, zminimalizowanie odpadów budowlanych i ograniczenie przedsięwzięcia do jednego wykonawcy pozwala na obniżenie kosztów. Dodatkowo otrzymujemy kompletną ofertę zawierającą wszystkie koszty, co przy tradycyjnej budowie nie jest takie oczywiste.

Jak najlepiej ogrzać dom modułowy?

W domu modułowym można zastosować praktycznie wszystkie systemy ogrzewania. Najczęściej jednak wybiera się ogrzewanie elektryczne ze względu na prostotę montażu oraz efektywność przy drewnianej konstrukcji szkieletowej domów. Dobrze zaizolowane domy drewniane charakteryzują się małą bezwładnością cieplną, a co za tym idzie łatwo jest bardzo szybko nagrzać wnętrze pomieszczeń. Ze względu na oszczędność energii i jakość ogrzewania często zamiast tradycyjnych konwektorów stosuje się maty na podczerwień. W ogrzewaniu podczerwonym energia elektryczna wykorzystywana jest do emisji fal podczerwonych ze specjalnych mat. Emitowane fale trafiają na wszystkie stałe elementy swojego otoczenia, tzn. ściany, sufit, podłogę, meble przekazując im energię, która później uwalniana jest przez nie w postaci ciepła. Od tych elementów nagrzewa się powietrze, mamy więc do czynienia z większą sprawnością grzewczą i komfortem cieplnym we wnętrzu (chociażby dzięki ciepłym posadzkom).

Jak zbudować dom modułowy?

Budownictwo modułowe to technologia budowania z dala od placu budowy. Dom modułowy nie jest budynkiem do samodzielnego montażu, ponieważ wymaga pracy dźwigu i doświadczonych pracowników, którzy potrafią precyzyjnie ustawiać moduły na miejscu posadowienia. Dom modułowy powstaje na zlecenie inwestora na hali produkcyjnej przy pomocy wykwalifikowanej kadry. Budynki modułowe Smart Mod tworzymy przy użyciu odpowiednich materiałów i narzędzi oraz własnej technologii budownictwa modułowego, która jest efektem naszej wieloletniej pracy w tej branży.

Aktualności

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Czy możliwe jest wybudowanie szybko solidnego i ładnego domu bez konieczności ciągłej kontroli pracowników na placu budowy? Prężnie rozwijający się trend w budownictwie, jakim jest technologia budowy w systemie modułowym, staje się coraz bardziej popularny w Polsce....

SleepBox – Śpij blisko natury

SleepBox – Śpij blisko natury

Czy marzyliście kiedyś o spaniu pod gołym niebem? ...a może chcielibyście obudzić się na łonie natury wciąż będąc pod ciepłą kołderką?   Z takim zamiarem stworzyliśmy właśnie nową serię domów modułowych Smart-Mod. Nasze nowe projekty cechuje charakterystyczny...

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

3 + 12 =

LUB ZADZWOŃ NA: 790-75-55-66

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

Przedstawiciele Handlowi

Niemcy
Telefon: +49 (0) 7131 / 1210932
Email: info@smart-mod.de

Szwecja
Telefon: +46 73-632 10 69
Email: henriksson.j@hrci.se

Irlandia
Telefon: (+353) 87 102 35 52
Email: info@smart-mod.ie

Anglia
Telefon: +44(0) 178 2480328
Email: sales@smart-mod.co.uk

Włochy
Telefon: (+39) 366 72 57 598
Telefon: (+46) 762 68 67 57
Email: benny@sccsweden.se

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

WWW.DOMKI-KEMPINGOWE.PL