Modułowy Domek Kempingowy

Domki Kempingowe

Informacje o Produkcie

Serię Smart Mod Kempingowe kierujemy głównie do pojedynczych inwestorów, chcących zarabiać z turystyki lub osób rozbudowujących infrastrukturę ośrodków wczasowych, czy pól kempingowych. Kolorystyka elewacji dla poszczególnych budynków może być dowolna np. w celu identyfikacji poszczególnych domków kempingowych na terenie ośrodka wypoczynkowego. Do wyboru mamy dwa standardy wykończenia- jako domek kempingowy lub całoroczny. Standardy te różnią się grubością izolacji termicznej. Domy modułowe z tej serii tworzyliśmy z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni i optymalnym rozplanowaniu pomieszczeń dla obiektów turystycznych.

modułowy domek kempingowy

Domy modułowe Kempingowe Smart-Mod

mały domek kempingowy z łazienką i sypialnią i kuchnią
domek kempingowy na zgłoszenie
domek letniskowy na zgłoszenie
domek kempingowy letniskowy
previous arrownext arrow
Slider
domek kempingowy rzut

Domek Kempingowy 17

Domek letniskowy kempingowy 17 posiada pokój/sypialnię z małym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem. Ze względu na bardzo małą powierzchnię zabudowy Kemping 17 jest idealny do postawienia na istniejącym polu kempingowym lub na działkach o nierównej rzeźbie terenu.

 • wymiary: szer. 3m x dł. 5,6m x wys. 3,1m
 • wys. wnętrza 2,4m
 • ocieplony wełną mineralną 7,5cm (dach, ściany i podłoga)
 • Wymiary pozwalają na postawienie Smartmodu jedynie na zgłoszenie.

ten domek kempingowy letniskowy opisany w jednej realizacji tutaj

domek na pole kempingowe
domek drewniany kempingowy
nowoczesny domek kempingowy z drewna
dom modułowy na pole kempingowe
previous arrownext arrow
Slider
najmniejszy domek kempingowy z 2 sypialniami rzut

Domek Kempingowy 30

Domek letniskowy Kempingowy 30 posiada salon z dużym aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz toaletę z kabiną prysznicową. Jest to nasz najmniejszy dom modułowy posiadający 2 oddzielne sypialnie.

 • wymiary: szer. 5,3m x dł. 5,7m x wys. 3,1m
 • wys. wnętrza 2,4m
 • ocieplony wełną mineralną 7,5cm (dach, ściany i podłoga)
 • wymiary pozwalają na postawienie Smartmodu jedynie na zgłoszenie.

więcej o realizacji tych domków letniskowych na kempingu w Danii tutaj

nowoczesny domek na zgłoszenie
domek letniskowy bez pozwolenia
previous arrownext arrow
Slider
plan domki kempingowe

Domek Kempingowy 35

Modułowy domek Kempingowy 35 posiada przestronny salon z aneksem kuchennym, jedną sypialnie i toaletę z kabiną prysznicową. Salon podzielony jest na dwie strefy i przewidujemy w nim możliwość umieszczenia rozkładanej sofy, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce do spania.

 • wymiary: szer. 5,9m x dł. 6,3 x wys. 3,2m
 • wys. wnętrza 2,5m
 • ocieplony wełną mineralną 7,5cm (dach, ściany i podłoga)
 • wymiary pozwalają na postawienie Smartmodu jedynie na zgłoszenie.
domek kempingowy letniskowy
domek kempingowy z tarasem i pergolą
domek letniskowy z elewacją z płyt
domek kempingowy z wyjściem na taras i pergolą
previous arrownext arrow
Slider
rzut domku kempingowego

Domek Kempingowy 35L

Domek letniskowy Kempingowy 35L posiada salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, toaletę z kabiną prysznicową oraz przestronny taras rekreacyjny. Smartmod składa się z 2 modułów połączonych w kształcie litery L. W dużym salonie przewidzieliśmy przestrzeń na rozkładaną sofę, dzięki czemu możemy zyskać dodatkowe miejsce do spania. Taras z pergolą nad wejściem zapewnia komfortową strefę do wypoczynku.

 • wymiary: szer. 5,9m x dł. 8,8 x wys. 3,1m
 • wys. wnętrza 2,4m
 • ocieplony wełną mineralną 7,5cm (dach, ściany i podłoga)
 • wymiary pozwalają na postawienie domu jedynie na zgłoszenie.

więcej informacji o jednej z realizacji tego domku letniskowego tutaj

nowoczesny przestronny domek kempingowy
domek letniskowy na pole kempingowe
previous arrownext arrow
Slider
rzut domek kempingowy 50

Domek Kempingowy 50

Domek Kempingowy 50 jest powiększoną wersją domu modułowego Kemping 35. Ten domek letniskowy posiada salon z aneksem kuchennym, dwie sypalnie i dużą toaletę z kabiną prysznicową. Salon podzielony jest na dwie strefy- jadalnię i część dzienną. Jadalnia może zmieścić stół dla 6 osób, a w części dziennej przewidzieliśmy miejsce na rozkładaną sofę, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce do spania.

 • wymiary: szer. 5,9m x dł. 8,8 x wys. 3,2m
 • wys. wnętrza 2,5m
 • ocieplony wełną mineralną 7,5cm (dach, ściany i podłoga)
recepcja na polu kempingowym
nowoczesna recepcja modułowa
recepcja modułowa na pole kempingowe
nowoczesny budynek recepcji wykonany z dwóch modułów
previous arrownext arrow
Slider
recepcja modułowa rzut

Recepcja

Obiekt recepcji dopełnia ofertę modułów kempingowych. Budynek składa się z dwóch modułów wielkości 3m x 9m. Wewnątrz znajduje się pomieszczenie recepcji o wielkości 33,5m2 z dużymi przeszkleniami na wejściu, pomieszczenie sanitarne z toaletą oraz zintegrowany taras. Dzięki termoizolacji przegród oraz instalacji elektrycznego ogrzewania budynek recepcji może być użytkowany przez cały rok.

 • wymiary: szer. 6m x dł. 9 x wys. 3,2m
 • wys. wnętrza 2,5m
 • ocieplony wełną mineralną 20cm (dach i podłoga) i 15cm (ściany)
 • ogrzewanie elektryczne

więcej informacji o realizacji recepcji modułowej tutaj

 

Zobacz także nasze inne domy modułowe

Domki Letniskowe

Pragniesz własnego miejsca, w którym możesz odpocząć, zrelaksować się, nabrać dystansu do codziennych spraw, naładować baterie? Posiadasz własną działkę? Wybierz nasze modułowe domki letniskowe. Decydując się na dom do 35 m2 nie musisz załatwiać formalności związanych z pozwoleniem na budowę, wystarczy zgłoszenie.

Domy Całoroczne

Nie powstrzymuj się od spełnienia marzenia o idealnym domu jednorodzinnym tylko dlatego, że słyszałeś, z jakimi trudnościami trzeba się mierzyć, doglądać i pilnować pracowników, miesiącami patrzeć na rozkopany plac budowy, nim stanie dom. Nasze domy budowane są w fabryce, a na działkę przyjeżdżają jako gotowe do połączenia z sobą moduły. Zamawiasz dziś, za 3 miesiące się wprowadzasz! /mieszkasz!

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę postawić na działce domek kempingowy na kołach?

Polskie prawo budowlane nie bierze pod uwagę, czy domek jest na kołach, czy nie jest trwale połączony z gruntem. Jedynym ułatwieniem pod kątem spraw urzędowych jest możliwość postawienia domku rekreacyjnego na zgłoszenie. Taki domek kempingowy musi być parterowy i jego powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 35m2. Przypadki sądowego nakazu demontażu tzw. domków holenderskich, a nawet przyczep kempingowych zostały opisane w naszym artykule o domkach kempingowych tutaj: https://smart-mod.pl/domki-holenderskie/

Dlaczego inwestycja w domki kempingowe się opłaca?

Modułowe domki kempingowe zapewniają nowy standard wypoczynku dla coraz większej grupy klientów szukających czegoś pomiędzy tanimi kempingami, a drogimi apartamentami na wynajem. Modułowe domki kempingowe powstają w krótkim czasie, w całości na hali produkcyjnej, dzięki czemu ekspresowo może powstać nowoczesne centrum wypoczynkowe, które szybciej zacznie przynosić zyski. W przypadku rozbudowy istniejącego kempingu domki modułowe można szybko wyprodukować i postawić szybko na działce bez dużej ingerencji w funkcjonowanie kompleksu.

Gdzie zgłosić domek kempingowy letniskowy?

Domek rekreacji indywidualnej o powierzchni do 35m2 zgłaszamy w naszym Starostwie w wydziale architektury. Należy pamiętać, że do zgłoszenia potrzebujemy wypełnionego wniosku, mapy do celów informacyjnych z zaznaczoną lokalizacją domku, oraz rzut i elewacje domku.

Jaki standard domku zapewnić w ośrodku kempingowym?

Czasy, gdy wystarczyło postawić parę domków i osobny budynek z ogólnodostępnymi dla całego ośrodka toaletami już dawno minęły. Komfort wypoczynku stał się jedną z istotniejszych kwestii branych pod uwagę przy wyborze miejsca na urlop. Dzisiaj każdy turysta ceni sobie prywatną łazienkę i mały aneks kuchenny do dyspozycji w swoim domku. Warto zadbać o estetykę wnętrza, nie zapominając przy tym, jak ważna jest trwałość i wytrzymałość poszczególnych elementów wyposażenia, aby uniknąć remontów i renowacji po każdym sezonie urlopowym.

Na co zwrócić uwagę kupując domek kempingowy?

Pierwsze co przyciąga nasz wzrok to oczywiście wygląd domku. Dla właściciela kempingu ważne będzie aby nowe domki tworzyły przyjazną i atrakcyjną przestrzeń oraz pasowały do otoczenia. Natomiast klient kempingu zwróci również dużą uwagę na standard wnętrza i jego estetykę. Funkcjonalny układ domku i duże przeszklenia są zawsze atutem w wyborze miejsca wypoczynku. Jak już znajdziemy model, który wizualnie nam odpowiada, kolejną ważną kwestią jest, czy zamierzamy go wynajmować przez cały rok, czy tylko w sezonie letnim, jaka powinna być izolacja termiczna i czy powinny znajdować się w nim grzejniki. Domek kempingowy w wersji całorocznej pozwala na wynajem podczas każdego weekendu czy zimowych ferii, przerw świątecznych, domek nieocieplony zaś będzie tańszy, ale możliwy do udostępnienia turystom tylko podczas sezonu letniego. Obowiązkowe wyposażenie domku kempingowego w dzisiejszych czasach to na pewno aneks kuchenny i łazienka. Wysoka klasa i dobre gatunkowo materiały użyte do budowy są bardzo istotne, jeżeli domek ma służyć przez długie lata.

Aktualności

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Czy możliwe jest wybudowanie szybko solidnego i ładnego domu bez konieczności ciągłej kontroli pracowników na placu budowy? Prężnie rozwijający się trend w budownictwie, jakim jest technologia budowy w systemie modułowym, staje się coraz bardziej popularny w Polsce....

SleepBox – Śpij blisko natury

SleepBox – Śpij blisko natury

Czy marzyliście kiedyś o spaniu pod gołym niebem? ...a może chcielibyście obudzić się na łonie natury wciąż będąc pod ciepłą kołderką?   Z takim zamiarem stworzyliśmy właśnie nową serię domów modułowych Smart-Mod. Nasze nowe projekty cechuje charakterystyczny...

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

11 + 8 =

LUB ZADZWOŃ NA: 790-75-55-66

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

Przedstawiciele Handlowi

Niemcy
Telefon: +49 (0) 7131 / 1210932
Email: info@smart-mod.de

Szwecja
Telefon: +46 73-632 10 69
Email: henriksson.j@hrci.se

Irlandia
Telefon: (+353) 87 102 35 52
Email: info@smart-mod.ie

Anglia
Telefon: +44(0) 178 2480328
Email: sales@smart-mod.co.uk

Włochy
Telefon: (+39) 366 72 57 598
Telefon: (+46) 762 68 67 57
Email: benny@sccsweden.se

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

WWW.DOMKI-KEMPINGOWE.PL