Nowoczesny Bar Modułowy

Bary modułowe

Informacje o Produkcie

Bary modułowe z serii Smart Mod Gastronomia powstały z myślą o właścicielach terenów nadmorskich, ale sprawdzą się doskonale, nie tylko nad morzem, jako restauracja, bar, lodziarnia czy kawiarnia. Budynki mogą posiadać duże przeszklenia i tarasy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć bardzo atrakcyjną przestrzeń lokalu, która zachęca klientów i pozwala miło spędzić w niej czas. Dzięki dopasowanemu zapleczu kuchennemu i strefy dla klienta nasze Smartmody są bardzo uniwersalną propozycją dla inwestorów z branży gastronomicznej.

W swojej ofercie posiadamy 5 różnych, sprawdzonych propozycji budynków gastronomicznych na konstrukcji stalowej. Wszystkie moduły z serii Smart Mod Gastronomia, pomimo nowoczesnego i estetycznego wyglądu niczym budynki całoroczne, spełniają kryteria obiektów tymczasowych i mogą być wielokrotnie montowane i demontowane.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby inwestorów jesteśmy otwarci na pracę nad indywidualnymi projektami lokali gastronomicznych.

Standard Smart Mod Gastronomia

Katalogi

Katalog SmartMod
 
previous arrownext arrow
Slider

Bar Modułowy 1M

Bar 1M to jedno-modułowy budynek z aneksem kuchennym, ladą, małym pomieszczeniem socjalnym i niewielkim tarasem ze zintegrowaną ławką. Żagiel nad tarasem, na którym mogą stanąć stoły i krzesła dla klientów, jest propozycją zadaszenia.

 

  • wymiary: 3m x 6m x wys 3,2m

 

 

previous arrownext arrow
Slider

Bar Modułowy 3M

Bar 3M, zaprojektowany jest z trzech modułów połączonych ze sobą (każdy o wymiarach 3x6m), tworzących jeden budynek, składający się z przeszklonej sali konsumpcyjnej z ladą sprzedażową i zaplecza dla pracowników. Dodatkowo przestrzeń dla klientów można powiększyć o taras przed budynkiem.

 

  • gotowy bar modułowy ma wymiary 6m x 9m x wys 3,2m

 

 

previous arrownext arrow
Slider

Bar Modułowy 6M

Budynek posiada przestronną, przeszkloną salę konsumpcyjną z ladą sprzedażową, zaplecze z toaletą dla pracowników i toalety dla klientów.

 

  • Wymiary: 9m x 12m x wys 3,2m

 

 

previous arrownext arrow
Slider

Bar Modułowy 10M

Jest to powiększona wersja Baru 6-modułowego, z dodatkową przestrzenią w postaci górnego tarasu i dodatkowym pomieszczeniem sprzedażowym. Oprócz obszernej sali konsumpcyjnej znajduje się tam pokaźne zaplecze z toaleta dla personelu oraz toalety dla klientów. Budynek złożony jest z 10 modułów.

 

  • wymiary: 9m x 18m x wys 6m

 

 

previous arrownext arrow
Slider

Bar Modułowy 18M

Bar 18M jest największym projektem w ofercie Smart Mod. Dwupiętrowy budynek składa się z 18 modułów. Posiada dwie przeszklone sale konsumpcyjne z ladami sprzedażowymi, dwa tarasy, zaplecze kuchenne, zaplecze dla pracowników i dwie toalety dla klientów.

 

Aktualności

SleepBox – Śpij blisko natury

SleepBox – Śpij blisko natury

Czy marzyliście kiedyś o spaniu pod gołym niebem? ...a może chcielibyście obudzić się na łonie natury wciąż będąc pod ciepłą kołderką?   Z takim zamiarem stworzyliśmy właśnie nową serię domów modułowych Smart-Mod. Nasze nowe projekty cechuje charakterystyczny...

Portiernia – kompendium wiedzy

Portiernia – kompendium wiedzy

[ portiernia Guard XL ] Portiernia to z reguły samowystarczalny budynek, znajdujący się przed wejściem do instytucji, będący miejscem pracy ochroniarza/ ochroniarzy. Przed zakupem portierni warto zorientować się, spośród jakich rozwiązań możemy wybierać i czym się one...

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

13 + 10 =

LUB ZADZWOŃ NA: 790-75-55-66

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

Przedstawiciele Handlowi

Niemcy
Telefon: +49 (0) 7131 / 1210932
Email: info@smart-mod.de

Irlandia
Telefon: (+353) 87 102 35 52
Email: info@smart-mod.ie

Anglia
Telefon: +44(0) 178 2480328
Email: sales@smart-mod.co.uk

Włochy
Telefon: (+39) 366 72 57 598
Telefon: (+46) 762 68 67 57
Email: benny@sccsweden.se

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

WWW.BARNAPLAZY.PL