Nowoczesny Bar Modułowy

Bary modułowe

Informacje o Produkcie

Bary modułowe z serii Smart Mod Gastronomia powstały z myślą o właścicielach terenów nadmorskich, ale sprawdzą się doskonale, nie tylko nad morzem, jako restauracja, bar, lodziarnia czy kawiarnia. Budynki modułowe mogą posiadać duże przeszklenia i tarasy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć bardzo atrakcyjną przestrzeń lokalu, która zachęca klientów i pozwala miło spędzić w niej czas. Dzięki dopasowanemu zapleczu kuchennemu i strefy dla klienta nasze Smartmody są bardzo uniwersalną propozycją dla inwestorów z branży gastronomicznej.

W swojej ofercie posiadamy 5 różnych, sprawdzonych propozycji budynków gastronomicznych na konstrukcji stalowej. Wszystkie moduły z serii Smart Mod Gastronomia, pomimo nowoczesnego i estetycznego wyglądu niczym budynki całoroczne, spełniają kryteria obiektów tymczasowych i mogą być wielokrotnie montowane i demontowane.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby inwestorów jesteśmy otwarci na pracę nad indywidualnymi projektami lokali gastronomicznych.

bar modułowy na plaży

Gastronomia modułowa Smart-Mod

Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
previous arrow
next arrow
rzut baru modułowego kawiarni

Bar Modułowy 1M

Bar 1M to jedno-modułowy budynek z aneksem kuchennym, ladą, małym pomieszczeniem socjalnym i niewielkim tarasem ze zintegrowaną ławką. Żagiel nad tarasem, na którym mogą stanąć stoły i krzesła dla klientów, jest propozycją zadaszenia.

 

  • wymiary: 3m x 6m x wys 3,2m

 

 

Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
previous arrow
next arrow
bar tymczasowy plan

Bar Modułowy 3M

Bar 3M, zaprojektowany jest z trzech modułów połączonych ze sobą (każdy o wymiarach 3x6m), tworzących jeden budynek, składający się z przeszklonej sali konsumpcyjnej z ladą sprzedażową i zaplecza dla pracowników. Dodatkowo przestrzeń dla klientów można powiększyć o taras przed budynkiem.

 

  • gotowy bar modułowy ma wymiary 6m x 9m x wys 3,2m

 

 

Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
previous arrow
next arrow
rzut baru sezonowego

Bar Modułowy 6M

Budynek posiada przestronną, przeszkloną salę konsumpcyjną z ladą sprzedażową, zaplecze z toaletą dla pracowników i toalety dla klientów.

 

  • Wymiary: 9m x 12m x wys 3,2m

 

 

Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
previous arrow
next arrow
bar na sezon rzut

Bar Modułowy 10M

Jest to powiększona wersja Baru 6-modułowego, z dodatkową przestrzenią w postaci górnego tarasu i dodatkowym pomieszczeniem sprzedażowym. Oprócz obszernej sali konsumpcyjnej znajduje się tam pokaźne zaplecze z toaleta dla personelu oraz toalety dla klientów. Budynek złożony jest z 10 modułów.

 

  • wymiary: 9m x 18m x wys 6m

 

 

Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
Bar
previous arrow
next arrow
gastronomia sezonowa

Bar Modułowy 18M

Bar 18M jest największym projektem w ofercie Smart Mod. Dwupiętrowy budynek składa się z 18 modułów. Posiada dwie przeszklone sale konsumpcyjne z ladami sprzedażowymi, dwa tarasy, zaplecze kuchenne, zaplecze dla pracowników i dwie toalety dla klientów.

 

Aktualności

Energooszczędny dom modułowy

Energooszczędny dom modułowy

Decyzja o budowie domu, to często decyzja na całe życie. Przed wyborem odpowiedniej technologii należy więc zastanowić się nad całościowymi kosztami utrzymania domu, a nie tylko kosztami jego budowy. W celu zmniejszenia kosztów użytkowych, na początku roku 2023...

Maty na podczerwień w domu modułowym

Maty na podczerwień w domu modułowym

Co to są maty na podczerwień i jak działają? Maty na podczerwień to rodzaj ogrzewania elektrycznego, które wytwarza ciepło w postaci długiego promieniowania podczerwonego. Nośnikiem energii są włókna węglowe wykonane w nanotechnologii. Ogrzewanie matami w technologii...

Najczęściej zadawane pytania

Czy bar modułowy można przestawiać?

Tak. Budownictwo modułowe sprawdzi się w temacie barów sezonowych z zamierzeniem wielokrotnego montowania i demontowania. Moduły powstają na bazie konstrukcji stalowej. W przeciwieństwie do standardowych budynków, segmenty obiektu baru wystarczy rozszczepić i przetransportować w inne miejsce. Redukuje to koszty i pozwala przetransportować cały budynek wraz z urządzeniami.

Czy bar modułowy z piętrem może być tymczasowy?

Przepisy prawa budowlanego nie narzucają wielkości, wymiarów czy ilości kondygnacji budynków tymczasowych, zatem bar z piętrem może być tymczasowy. Wybierając technologię modułową otrzymujemy bar tymczasowy, wyglądający jak nowoczesny całoroczny budynek, a jego demontaż nie jest problemem.

Dlaczego warto zainwestować w bar modułowy?

Często zdarza się, że w miejscu, w którym chcielibyśmy rozpocząć inwestycję i postawić bar, nie ma możliwości otrzymania pozwolenia na budowę, jest jedynie sposobność uzyskania zgody na 180 dni. Inwestycja w bar mający działać jeden sezon to mało ekonomiczny pomysł, dlatego warto zainwestować w bar modułowy. Budowa nie trwa długo, budynek można wielokrotnie stawiać i demontować, przestawianie go jest mało skomplikowane. Pomimo, iż jest to budynek sezonowy, bar modułowy jest solidny i trwały.

Dlaczego warto zainwestować w ładny bar modułowy?

Budynek gastronomiczny przyciągnie więcej gości, jeżeli będzie wyglądał nowocześnie. Bary sezonowe sklepane z drewnianych desek jako nieestetyczne budki nie zachęcają klientów do wejścia. Duże przeszklenia, taras i atrakcyjne wnętrze jest dla klientów większą zachętą niż obniżenie cen w menu. Bar modułowy, oprócz tego, że wygląda współcześnie, jest też bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, ponieważ jego demontaż po sezonie jest nieskomplikowany, a zachowanie maximum materiałów daje oszczędności przy ustawianiu modułów w kolejnym sezonie.

Jakie powinno być wykończenie wnętrza i wyposażenie w barze modułowym?

Bar modułowy powinien posiadać wydzieloną część dla gości – salę konsumpcyjną oraz zaplecze. Powierzchnie ścian i podłóg wewnątrz baru powinny być antypoślizgowe, wykonane z łatwozmywalnego materiału, który nie wchłania nadmiernej ilości wody. Pomieszczenia toalet, zwłaszcza w lokalu gastronomicznym o większej powierzchni należałoby stworzyć osobne dla pracowników i dla klientów. Lady sprzedażowe, blaty robocze, regały i szafki kuchenne powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów, trwałe, odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne, bez pęknięć i zarysowań oraz łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto zaplecze kuchenne baru musi posiadać wydzielone miejsce do mycia żywności. Wyposażenie kuchni lokalu zależy od jego specjalizacji, a także od tego, jaką przestrzenią dysponujemy, natomiast są elementy wyposażenia niezbędne w każdym barze, jak lodówki, chłodziarki, zmywarki, wszelkiego rodzaju urządzenia do obróbki cieplnej – piece, płyty grzewcze, grile, opiekacze, mikrofalówki itp. – wybór jest szeroki. Warto inwestować w urządzenia energooszczędne oraz wielofunkcyjne, dzięki czemu oszczędzimy miejsce. Jeżeli w naszym barze planujemy serwować kawę i desery, częścią wyposażenia powinien być profesjonalny gastronomiczny ekspres do kawy . Jeśli bar sezonowy to oczywiście lody, czyli zakup dystrybutora – witryny mrożącej, eksponującej wybór smaków, czy frezera do lodów włoskich i „świderków“. Urządzenia na wyposażeniu baru powinny przede wszystkim ułatwiać i usprawnić wykonywanie obowiązków pracownikom, aby klienci byli usatysfakcjonowani, zadowoleni i nie musieli długo czekać na swoje zamówienia. Salę konsumpcyjną lokalu gastronomicznego musimy umeblować. Wystrój powinien przyciągać klientów i cieszyć oko oraz tworzyć przyjemną atmosferę. Trzeba pamiętać, że stoły, krzesła, hokery w barze będą narażone na intensywną eksploatację, więc bardzo istotne jest, aby były wykonane z trwałych, wytrzymałych i dobrych jakościowo tworzyw.

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

10 + 7 =

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

WWW.BARNAPLAZY.PL