Nowoczesny Bar Modułowy

Bary modułowe

Informacje o Produkcie

Bary modułowe z serii Smart Mod Gastronomia powstały z myślą o właścicielach terenów nadmorskich, ale sprawdzą się doskonale, nie tylko nad morzem, jako restauracja, bar, lodziarnia czy kawiarnia. Budynki modułowe mogą posiadać duże przeszklenia i tarasy, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć bardzo atrakcyjną przestrzeń lokalu, która zachęca klientów i pozwala miło spędzić w niej czas. Dzięki dopasowanemu zapleczu kuchennemu i strefy dla klienta nasze Smartmody są bardzo uniwersalną propozycją dla inwestorów z branży gastronomicznej.

W swojej ofercie posiadamy 5 różnych, sprawdzonych propozycji budynków gastronomicznych na konstrukcji stalowej. Wszystkie moduły z serii Smart Mod Gastronomia, pomimo nowoczesnego i estetycznego wyglądu niczym budynki całoroczne, spełniają kryteria obiektów tymczasowych i mogą być wielokrotnie montowane i demontowane.

Ze względu na zróżnicowane potrzeby inwestorów jesteśmy otwarci na pracę nad indywidualnymi projektami lokali gastronomicznych.

bar modułowy na plaży

Gastronomia modułowa Smart-Mod

Katalogi

Katalog SmartMod
 
previous arrownext arrow
Slider
rzut baru modułowego kawiarni

Bar Modułowy 1M

Bar 1M to jedno-modułowy budynek z aneksem kuchennym, ladą, małym pomieszczeniem socjalnym i niewielkim tarasem ze zintegrowaną ławką. Żagiel nad tarasem, na którym mogą stanąć stoły i krzesła dla klientów, jest propozycją zadaszenia.

 

  • wymiary: 3m x 6m x wys 3,2m

 

 

previous arrownext arrow
Slider
bar tymczasowy plan

Bar Modułowy 3M

Bar 3M, zaprojektowany jest z trzech modułów połączonych ze sobą (każdy o wymiarach 3x6m), tworzących jeden budynek, składający się z przeszklonej sali konsumpcyjnej z ladą sprzedażową i zaplecza dla pracowników. Dodatkowo przestrzeń dla klientów można powiększyć o taras przed budynkiem.

 

  • gotowy bar modułowy ma wymiary 6m x 9m x wys 3,2m

 

 

previous arrownext arrow
Slider
rzut baru sezonowego

Bar Modułowy 6M

Budynek posiada przestronną, przeszkloną salę konsumpcyjną z ladą sprzedażową, zaplecze z toaletą dla pracowników i toalety dla klientów.

 

  • Wymiary: 9m x 12m x wys 3,2m

 

 

previous arrownext arrow
Slider
bar na sezon rzut

Bar Modułowy 10M

Jest to powiększona wersja Baru 6-modułowego, z dodatkową przestrzenią w postaci górnego tarasu i dodatkowym pomieszczeniem sprzedażowym. Oprócz obszernej sali konsumpcyjnej znajduje się tam pokaźne zaplecze z toaleta dla personelu oraz toalety dla klientów. Budynek złożony jest z 10 modułów.

 

  • wymiary: 9m x 18m x wys 6m

 

 

previous arrownext arrow
Slider
gastronomia sezonowa

Bar Modułowy 18M

Bar 18M jest największym projektem w ofercie Smart Mod. Dwupiętrowy budynek składa się z 18 modułów. Posiada dwie przeszklone sale konsumpcyjne z ladami sprzedażowymi, dwa tarasy, zaplecze kuchenne, zaplecze dla pracowników i dwie toalety dla klientów.

 

Aktualności

Co to są domy modułowe? Kompendium wiedzy.

Co to są domy modułowe? Kompendium wiedzy.

  Domy modułowe jest to technologia budownictwa polegająca na szybkim budowaniu opartym na łączeniu przygotowanych w fabryce sekcjach budynku. Dzięki takiej technologii przy której 90% prac odbywa się w fabryce z dala od placu budowy, stawianie budynku się...

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Domki modułowe – gotowe w dwa miesiące ☺

Czy możliwe jest wybudowanie szybko solidnego i ładnego domu bez konieczności ciągłej kontroli pracowników na placu budowy? Prężnie rozwijający się trend w budownictwie, jakim jest technologia budowy w systemie modułowym, staje się coraz bardziej popularny w Polsce....

Najczęściej zadawane pytania

Czy bar modułowy można przestawiać?

Tak. Budownictwo modułowe sprawdzi się w temacie barów sezonowych z zamierzeniem wielokrotnego montowania i demontowania. Moduły powstają na bazie konstrukcji stalowej. W przeciwieństwie do standardowych budynków, segmenty obiektu baru wystarczy rozszczepić i przetransportować w inne miejsce. Redukuje to koszty i pozwala przetransportować cały budynek wraz z urządzeniami.

Czy bar modułowy z piętrem może być tymczasowy?

Przepisy prawa budowlanego nie narzucają wielkości, wymiarów czy ilości kondygnacji budynków tymczasowych, zatem bar z piętrem może być tymczasowy. Wybierając technologię modułową otrzymujemy bar tymczasowy, wyglądający jak nowoczesny całoroczny budynek, a jego demontaż nie jest problemem.

Dlaczego warto zainwestować w bar modułowy?

Często zdarza się, że w miejscu, w którym chcielibyśmy rozpocząć inwestycję i postawić bar, nie ma możliwości otrzymania pozwolenia na budowę, jest jedynie sposobność uzyskania zgody na 180 dni. Inwestycja w bar mający działać jeden sezon to mało ekonomiczny pomysł, dlatego warto zainwestować w bar modułowy. Budowa nie trwa długo, budynek można wielokrotnie stawiać i demontować, przestawianie go jest mało skomplikowane. Pomimo, iż jest to budynek sezonowy, bar modułowy jest solidny i trwały.

Dlaczego warto zainwestować w ładny bar modułowy?

Budynek gastronomiczny przyciągnie więcej gości, jeżeli będzie wyglądał nowocześnie. Bary sezonowe sklepane z drewnianych desek jako nieestetyczne budki nie zachęcają klientów do wejścia. Duże przeszklenia, taras i atrakcyjne wnętrze jest dla klientów większą zachętą niż obniżenie cen w menu. Bar modułowy, oprócz tego, że wygląda współcześnie, jest też bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, ponieważ jego demontaż po sezonie jest nieskomplikowany, a zachowanie maximum materiałów daje oszczędności przy ustawianiu modułów w kolejnym sezonie.

Jakie powinno być wykończenie wnętrza i wyposażenie w barze modułowym?

Bar modułowy powinien posiadać wydzieloną część dla gości – salę konsumpcyjną oraz zaplecze. Powierzchnie ścian i podłóg wewnątrz baru powinny być antypoślizgowe, wykonane z łatwozmywalnego materiału, który nie wchłania nadmiernej ilości wody. Pomieszczenia toalet, zwłaszcza w lokalu gastronomicznym o większej powierzchni należałoby stworzyć osobne dla pracowników i dla klientów. Lady sprzedażowe, blaty robocze, regały i szafki kuchenne powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów, trwałe, odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne, bez pęknięć i zarysowań oraz łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto zaplecze kuchenne baru musi posiadać wydzielone miejsce do mycia żywności. Wyposażenie kuchni lokalu zależy od jego specjalizacji, a także od tego, jaką przestrzenią dysponujemy, natomiast są elementy wyposażenia niezbędne w każdym barze, jak lodówki, chłodziarki, zmywarki, wszelkiego rodzaju urządzenia do obróbki cieplnej – piece, płyty grzewcze, grile, opiekacze, mikrofalówki itp. – wybór jest szeroki. Warto inwestować w urządzenia energooszczędne oraz wielofunkcyjne, dzięki czemu oszczędzimy miejsce. Jeżeli w naszym barze planujemy serwować kawę i desery, częścią wyposażenia powinien być profesjonalny gastronomiczny ekspres do kawy . Jeśli bar sezonowy to oczywiście lody, czyli zakup dystrybutora – witryny mrożącej, eksponującej wybór smaków, czy frezera do lodów włoskich i „świderków“. Urządzenia na wyposażeniu baru powinny przede wszystkim ułatwiać i usprawnić wykonywanie obowiązków pracownikom, aby klienci byli usatysfakcjonowani, zadowoleni i nie musieli długo czekać na swoje zamówienia. Salę konsumpcyjną lokalu gastronomicznego musimy umeblować. Wystrój powinien przyciągać klientów i cieszyć oko oraz tworzyć przyjemną atmosferę. Trzeba pamiętać, że stoły, krzesła, hokery w barze będą narażone na intensywną eksploatację, więc bardzo istotne jest, aby były wykonane z trwałych, wytrzymałych i dobrych jakościowo tworzyw.

ZAUFALI NAM

DOŁĄCZ DO NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

6 + 5 =

LUB ZADZWOŃ NA: 790-75-55-66

KONTAKT

Tel. 790-75-55-66
Email: biuro@smart-mod.pl

NIP: 9581297258
REGON: 221792033

ADRES FIRMY

Smart Mod
Przemysław Śliwiński
ul. Rozewska 18
81-055 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRODUKCJA

Smart Mod
ul. Hutnicza 22
81-061 Gdynia
woj. pomorskie, Polska

PRAWA AUTORSKIE

Wizualizacje, zdjęcia i treści przedstawione na stronie należą do firmy SmartMod i podlegają prawu autorskiemu firmy SmartMod. Powielanie, adaptacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody autora lub firmy. Pliki do pobrania i kopie na tych stronach są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

Przedstawiciele Handlowi

Niemcy
Telefon: +49 (0) 7131 / 1210932
Email: info@smart-mod.de

Szwecja
Telefon: +46 73-632 10 69
Email: henriksson.j@hrci.se

Irlandia
Telefon: (+353) 87 102 35 52
Email: info@smart-mod.ie

Anglia
Telefon: +44(0) 178 2480328
Email: sales@smart-mod.co.uk

Włochy
Telefon: (+39) 366 72 57 598
Telefon: (+46) 762 68 67 57
Email: benny@sccsweden.se

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

WWW.BARNAPLAZY.PL