Jak wyglądają bary sezonowe?

Budynki tymczasowe stawiane na sezon na plaży najczęściej kojarzą się z kontenerami lub namiotami. Te ładniejsze, solidniejsze budynki zazwyczaj muszą być rozbierane, deska po desce, a w kolejnym roku budowane na nowo od podstaw. Bar na plaży Smart-Mod został zaprojektowany przy zastosowaniu najnowszych trendów w architekturze. Budynek wygląda jak nowoczesny obiekt całoroczny, zachowując możliwość łatwego demontażu.

bar sezonowy na plaży

Charakterystyka piętrowego baru na plaży.

Obiekt Baru na plaży składa się z osiemnastu modułów o konstrukcji stalowej. Moduły są rozszczepialne i łatwe do transportowania. Montaż całego baru trwa jeden dzień plus około dwóch tygodni na prace wykończeniowe. Budynek został zaprojektowany tak, aby mógł zostać transportowany, montowany i demontowany przynajmniej 20 razy.

bar na plaży obiekt sezonowy

Całkowita powierzchnia Baru to 270m2. Dół to 10 modułów o łącznej powierzchni 150m2, a na górę składa się 8 modułów dających 120m2. Na piętrze, do którego prowadzą schody, znajdujące się wewnątrz Baru. Na piętrze usytuowany jest otwarty taras o wielkości 36m2, wykończony szklanymi balustradami.

Dolny taras wykonany z modrzewia europejskiego, okalający Bar z przodu i po bokach, mierzy 300m2 i jest także wykonany z łatwych do demontażu paneli. Bar posiada toalety damską i męską, do których wejścia usytuowane są z boku budynku od zewnątrz.

lokal gastronomiczny na sezon

Elewacja Baru modułowego została wykonana z desek z modrzewia syberyjskiego oraz z malowanych na biało płyt cementowo-drzazgowych. Dobór materiałów elewacyjnych, a także liczne duże przeszklenia sprawiają, że bar wygląda nowocześnie i wcale nie przypomina sezonowego budynku.

Montaż Baru na Plaży:

 

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!