Oferta Modułów
Apartamenty

  Domki modułowe SmartMod są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających działkę. SmartMody w wersji Apartament zbudowany jest w całości w hali produkcyjnej i zostaje przywieziony na działkę jako gotowy budynek. W porównaniu do istniejących rozwiązań, SmartMody są dużo bardziej solidne i estetyczne niż klasyczne domki drewniane czy plastikowe domki holenderskie. 

  SmartMod pomimo swoich niewielkich gabarytów jest w pełni ocieplony wełną mineralną. Ściany zewnętrzne wykończone są płytą włókno-cementową lub deską elewacyjną. Wszystkie moduły wyposażone są w stolarkę aluminiową i ocieplone metalowe drzwi. Doskonale sprawdzają się jako domki letniskowe, a dzięki zastosowaniu ocieplenia i ogrzewania mogą być wykorzystywane również jako domki całoroczne. 

  Gotowe, ocieplone domki jednomodułowe można postawić w krótkim czasie bez pozwolenia na budowę*

*wystarczy zgłoszenie do postawienia domu o powierzchni nie przekraczającej 35m².

Apartament 25

 Dom modułowy SmartMod Apartament 25 zaprojektowany jest jako samowystarczalny, wygodny i komfortowy domek letniskowy przeznaczony na wypoczynek dla 2-4 osobowej rodziny. Posiada salon z kuchnią, sypialnie i węzeł sanitarny.  

Wymiary: szer. 2,9m x dł. 9m x wys. 2,8m.

 Domek modułowy może być używany jako pojedynczy dom na wynajem, być częścią ośrodka wczasowego, pola campingowego a także służyć przy domku jednorodzinnym jako dodatkowy apartament dla gości. Dzięki odpowiednim wymiarom  można go postawić na działce bez pozwolenia na budowę.

 

 

Apartament 35

 Dom modułowy SmartMod Apartament 35 zaprojektowany jest w dwóch wariantach. Pierwsza jest powiększoną o dodatkową sypialnię wersją modułu Apartament 25. Główne przeszklenie umieszczone jest pośrodku długiego boku. Druga wersja ma jedną przeszkloną sypialnię i salon, a w opcji dodatkowej zintegrowany taras rekreacyjny. 

Wymiary: szer. 2,9m x dł. 11,5m x wys. 2,8m.

 Domek modułowy może być używany jako letni bądź całoroczny. Dzięki odpowiednim wymiarom można go postawić na działce bez pozwolenia na budowę.

 

 

 

Apartament 43

  Domek SmartMod Apartament 43 jest średniej wielkości gotowym do zamieszkania budynkiem, który na działkę przywieziony zostaje w dwóch częściach.

 Rzut modułu jest w kształcie litery L. Posiada dwie przeszklone sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz węzeł sanitarny. W opcji dodatkowej posiada zintegrowany taras rekreacyjny. 

Wymiary: szer. 5,7m x dł. 11,5m x wys. 2,8m.

 Domek modułowy może być używany jako pojedynczy dom na wynajem, być częścią ośrodka wczasowego, pola campingowego a także służyć przy domku jednorodzinnym jako dodatkowy apartament dla gości.

 

 

 

 

 

 

Apartament 50

  Dom modułowy SmartMod Apartament 50 może pełnić rolę domku letniskowego lub całorocznego. Domek Apartament 50 zostaje przywieziony na działkę w dwóch częściach.

 Posiada 2 sypialnie, kuchnię, łazienkę, salon, korytarz, a w opcji dodatkowej dwa niezależne tarasy rekreacyjne. 

Wymiary: szer. 5,7m x dł. 9m x wys. 2,8m.

 Domek modułowy dzięki dużej powierzchni może być użytkowany całorocznie jako dom mieszkalny dla 2-4 osobowej rodziny.

 

 

 

 

Apartament 65

  Domek SmartMod Apartament 65 posada duży przeszklony salon z otwartą kuchnią, 2 sypianie, łazienkę oraz korytarz wejściowy. W opcji dodatkowej posiada taras rekreacyjny. Na działkę zostaje przywieziony w dwóch częściach. 

Wymiary: szer. 5,7m x dł. 11,6m x wys. 2,8m.

 Domek modułowy dzięki dużej powierzchni może być użytkowany całorocznie jako dom mieszkalny dla 2-4 osobowej rodziny.

 

 

Apartament 68

Domek SmartMod Apartament 68 jest największą wersją produkowanych przez nas Apartamentów. Budynek jest w kształcie litery C i posada duży salon z aneksem kuchennym, 2 sypianie, węzeł sanitarny. W opcji dodatkowej posiada zintegrowany taras rekreacyjny. Na działkę zostaje przywieziony w trzech częściach. 

Wymiary: szer. 8,5m x dł. 9m x wys. 2,8m.

 Domek modułowy dzięki dużej powierzchni może być użytkowany całorocznie jako dom mieszkalny dla 2-4 osobowej rodziny.


 

 

(+48) 790-75-55-66
ul. Nadmorska 41
81-198 Mechelinki
woj. pomorskie
(trasa Gdynia - Rewa)
Rudolf-Diesel-Strasse 7
56759 Kaisersesch
Niemcy
(+49) 176 / 7856 7433
Office@weba-deutschland.de
Copyrights © 2015
wróć na górę