Nowy Smartmod w ofercie modułów biurowych

Budynek modułowy Biuro 60 jest najnowszym projektem z serii Smart Mod Biuro. Składa się on z dwóch stalowych modułów tworzący budynek o wymiarach 6m x 10,5m. Powierzchnia zabudowy wynosi 64,2 m2, natomiast powierzchnia użytkowa 55,6 m2. Ideą projektu tego Smartmoda było połączenie przestronnej sali sprzedażowej z wygodnym zapleczem dla pracowników.

biuro modułowe na konstrukcji stalowej

Elewacja zewnętrzną wykonaliśmy z pomalowanych płyt cementowo-drzazgowych Cetris i z desek elewacyjnych drewnianych z modrzewia syberyjskiego. Elewację z płyt cetris wykonaliśmy w dwóch kontrastujących kolorach, aby już z daleka nakierować klienta na wejście do budynku. Zastosowana została stolarka okienna oraz drzwiowa PCV – trzy szybowa o bardzo dobrych parametrach. Ściany zewnętrzne i podłoga modułu zostały ocieplone wełną mineralną grubości 20cm, izolacja termiczna w dachu to 25cm wełny. Dzięki temu zapewniamy bardzo warunki do pracy i komfort cieplny przez cały rok. Dodatkowa izolacja pozwoli zmniejszyć zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzania budynku w chłodniejszych miesiącach.

biuro modulowe nowoczesne

Rozkład pomieszczeń biura modułowego

rzut biura modułowego na placu magazynowym

We wnętrzu znajdziemy przestronną salę sprzedażową o powierzchni 30m kwadratowych, pokoju “szefa”, niewielkiej kuchni doświetlonej poziomym oknem, pomieszczenia gospodarczego, toalety dla klientów i łazienki z kabiną prysznicową. Taras zintegrowany z modułem, wykonano z wytrzymałych i trwałych desek kompozytowych. Sala sprzedażowa otwiera się na zewnętrze dużym, narożnym przeszkleniem, w którym umiejscowiliśmy wejście dla klientów. Drugie, niezależne wejście dla pracowników zlokalizowaliśmy z tyłu budynku.

biuro modulowe na placu

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!