Portiernie modułowe to niezależne wolnostojące budynki, pełniące funkcję pomieszczenia pracy ochroniarzy. Modele stróżówek Guard L i S, posiadające węzeł sanitarny, powstały z myślą o potrzebie postawienia budynku portierni w miejscu oddalonym od innych obiektów, gdzie ochroniarz / ochroniarze nie powinni opuszczać miejsca pracy.

Moduły Guard S z WC i Guard L z WC charakteryzuje w pełni wykończone pomieszczenie sanitarne z toaletą.

mała portiernia z toaletą

Stróżówki modułowe z toaletą różnią się wymiarami. Guard S jest budynkiem mniejszym, przeznaczonym do pracy jednej osoby. Wartownia ma wymiar 2,5m x 3,4m + 0,6m – daszek nad oknem podawczym. Wymiary portierni Guard L  pozwalają stworzyć komfortowe miejsce pracy dla dwóch stróży: 3m x 4m + 0,8m – daszek nad oknem podawczym.

stróżówka kontenerowa modułowa solid security

Podłoga w portierni wykończona jest gresem w odcieniu jasno-szarym. Wewnątrz znajduje się również zintegrowany z oknem blat do pracy, wykonywany na zamówienie, z podwójnej płyty meblowej.

portiernia z kontenera

Elewacja zewnętrzna wykonywana jest z wysokiej jakości płyt włókno-cementowych. Płyty te nie wymagają żadnej konserwacji. Alternatywą jest elewacja wykonana z desek drewnianych lub łączona: drewno i płyty.

wartownia kontenerowa

Stróżówki ocieplone są wełną mineralną grubości 20cm – w podłodze i w dachu oraz 15cm – w ścianach; ogrzewane są tradycyjnymi konwektorami elektrycznymi. W opcji dodatkowej istnieje możliwość montażu klimatyzacji typu SPLIT.

 

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!