Projekt indywidualny na działkę letniskową

Projekt domu kempingowego prefabrykowanego powstał ze względu na potrzebę postawienia domu w miejscu zalesionym, gdzie dojazd był utrudniony. W przeciwieństwie do domów modułowych, które w całości powstają na hali produkcyjnej, domek kempingowy prefabrykowany składany był w miejscu posadowienia, ze zbudowanych w fabryce komponentów ścian, podłogi I dachu.

domek letniskowy kempingowy prefabrykowany

Wymarzony domek vs warunki zabudowy

W związku z często spotykanymi wymaganiami planu zagospodarowania czy warunkami zabudowy, niekiedy projekt wymaga modyfikacji. W przypadku domku kempingowego prefabrykowanego 55 był to wymagany dach dwuspadowy, pokryty blachą na rąbek stojący.

Wymiary i użyte materiały domku letniskowego

Elewacja letniskowego domku kempingowego wykonana została, zgodnie z indywidualnym zamówieniem Inwestora, z deski obiciowej – tzw. “starego drewna” oraz z płyt włókno-cementowych. Taras pokryty został deskami tarasowymi z modrzewia europejskiego.

plan domku kempingowego letniskowego prefabrykowanego
Dom o wymiarach 5,5m x 9,9m posiada dwie sypialnie, salon, kuchnię oraz łazienkę. Dodatkowo przed wejściem znajduje się zadaszony taras. Wysokość wnętrza wynosi 2,5m.

kuchnia w domku letniskowym  łazienka w domku letniskowym

Kuchnia wyposażona została w sprzęty AGD takie, jak okap, chłodziarko-zamrażarka, piekarnik, elektryczna płyta grzewcza oraz w dolne i wiszące szafki z samozamykaczem. Pod szafkami wiszącymi zamontowana została, doświetlająca blaty, ledowa taśma. W łazience znajduje się kabina prysznicowa ze szklanymi drzwiami I baterią z termostatem.

nowoczesny domek letniskowy zabezpieczony roletami antywłamaniowymi

Dom kempingowy ocieplony jest wełną mineralną o grubości 20cm w podłodze oraz 15cm w ścianach, w stropie I w dachu. W salonie zamontowany został kominek na drewno typu KOZA. Na podłodze położone zostały panele “szwedzkie”. Aluminiowa stolarka okienna zamykana jest roletami elektrycznymi. Antywłamaniowe drzwi zewnętrzne oraz domowy system alarmowy z funkcją powiadamiania na telefon komórkowy, sprawiają, że dom będzie dobrze zabezpieczony.

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!