Domek letniskowy Apartament 35T powstał na indywidualne zlecenie Inwestora, na bazie modułu Apartament 35. Inwestor zapragnął postawienia na działce rekreacyjnej domku na zgłoszenie posiadającego wyjście na taras na dachu. Dodatkowo warunki zabudowy wymagały na kliencie wykonanie dachu skośnego. Po paru koncepcjach doszliśmy do ostatecznej formy, która w harmonijny sposób łączy ze sobą wyjście na taras z zachowaniem skosu dachu. Domek letniskowy wewnątrz mieści dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym i łazienka z kabiną prysznicową. Na piętrze znajduje się również otwarty taras. Wymiary zewnętrzne domu to 3m szerokości, 11,5m długości I około 5m wysokości.

domek letniskowy modułowy piętrowy

Materiały elewacyjne użyte do budowy domu bez pozwolenia na budowę

Domek letniskowy został wykonany z nowoczesnych materiałów. Elewacja budynku wykonana została z desek drewnianych (świerk skandynawski), płyt włókno-cementowych oraz cementowo-drzazgowych. Budynek składa się z dwóch zbudowanych w fabryce modułów, łączonych ze sobą na działce. Dzięki niewielkim gabarytom, mógł zostać posadowiony na prefabrykowanych bloczkach betonowych, bez potrzeby wykonywania fundamentów.

domek letniskowy z piętrem nad jeziorem

Apartament 35T jest domkiem letniskowym, jednak ze względu na zastosowane ocieplenie wełną mineralną grubości 20cm w podłodze i w dachu, a 15cm – w ścianach, można z niego korzystać również wiosną I jesienią. Moduł dodatkowo posiada grzejniki elektryczne.

widok z piętra domu letniskowego na jezioro

Domek letniskowy – wykończenie wnętrza

kuchnia w domku letniskowym

Dom modułowy jest w pełni wykończony. Na podłodze w salonie i w sypialniach zastosowane zostały panele szwedzkie, a w łazience – płytki ceramiczne. Domek letniskowy posiada aneks kuchenny zawiera podłogowe i ścienne szafki z tzw. cichym domykiem, a także zlewozmywak z baterią. Kuchnia została również wyposażona w sprzęty AGD takie, jak lodówkę podblatową, płytę elektryczną, piekarnik oraz kuchenkę mikrofalową. W korytarzu znajduje się wbudowana szafa garderobiana. Kolorystyka wnętrza została wybrana przez klienta.

łazienka w domu letniskowym modułowym

 

 

 

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!