Geneza powstania projektu modułowej recepcji

Recepcja modułowa na polu kempingowym to projekt, który powstał na indywidualne zlecenie inwestora i został wprowadzony do oferty Smart-Mod na stałe, dopełniając propozycje domków kempingowych. Inwestor widząc naszą realizację baru na plaży skontaktował się z nami z prośbą o przygotowanie nowoczesnego budynku recepcji przy wjeździe na jego pole kempingowe.

projekt recepcji na polu kempingowym

Budynek recepcji charakteryzuje nowoczesny design i kompleksowe wykończenie. Składa się on z dwóch modułów wielkości 3m x 9m, które zostały połączone na miejscu posadowienia. Wewnątrz znajduje się główne pomieszczenie recepcji, o wielkości 33,5m2, z wielkimi przeszkleniami, pomieszczenie sanitarne i toaleta oraz zintegrowany taras.

plan nowoczesnej recepcji modułowej

Materiały wykorzystane do wykończenia budynku recepcji

Elewacja budynku modułowego została wykonana z płyt włókno-cementowych, cementowo-drzazgowych i desek drewnianych – modrzew syberyjski.

recepcja modułowa i domek kempingowy

Podłoga głównego pomieszczenia, ze względu na narażenie na intensywną eksploatację, wyłożona została panelami winylowymi, wytrzymałymi i odpornymi na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwymi w utrzymaniu czystości. Wykończenie wnętrza obejmuje również płytki ceramiczne i gres w pomieszczeniu sanitarnym oraz w toalecie, a także kompletny biały montaż.

pole kempingowe z recepcją

Moduł posiada pełną instalację elektryczną, lampki sufitowe w nowoczesnej technologii LED, włączniki i gniazdka. Dzięki temu, że Recepcja modułowa jest ocieplona wełną mineralną (15cm w ścianach i 20cm w podłodze i w dachu), a dodatkowo założona jest klimatyzacja z funkcją grzania i chłodzenia, z budynku można korzystać przez cały rok.

montaż recepcji modułowej

Domy modułowe SmartMod
Skontaktuj się z nami!